ESpec - мир электроники для профессионалов


БП Chieftec CFT-850G-DF ТИХО помер!

  Список форумов » Некомпетентные вопросы

Следующая тема · Предыдущая тема
АвторСообщение
ACE_Alex 
Новичок
Сообщения: 11
 
Сообщение #1 от 28/08/2012 10:03 цитата  

Із чого начать! Начну із того що в липні цього року купив я цього монстра CFT-850G-DF Б/У по новій почті. Обійшовся він мені 500 грн. Товарищ погодився мені його відправити, я провірю потестую а потім на потязі 5-ти днів або відправлю блок назад або кошти улыбка
Прийшов він мені, важучий піфюн, я його в першу чергу розібрав поглянув на місця пайки про які говорив власник, було замінено 3-ри чи 4-ри конденсатора на CAP-XON LZ c710 "VENT" - я погуглив дізнався що хороші кандьорчики. Більш місць паяння не було, замін не обнаружив, підгорілостей не було, із низу також дивився бо провіряв всі напруги і діжурку, Вродь все гуд із напрягами! Давай підключать, СИСТЕМА: i-5 2500\ASUS P8Z77 m-pro\ZOTAC 560 AMP!\ +4 куллера в корпусі на 12v\ 1тб sagate 2.5 7200-64кеш\ДІСКОВОДА НЕМА. Молекси не ставив на все хватило із головою стандартних. УПСА нема, розетка макс заміряв на протязі 15 хв 229w була мін. 222w!
Светодиод на мамі загорівся, в Біос зайшов, напряги подивився все гуд, пару тестів. І так пропрацював півтора місяця без проблем і нарікань! Грузив ПК під повну, наприклад пройшов всі часті крізіса на макс!
І спустя півтора місяці ввечері вимкнув пк і ліг спать, на наступний день до нього а светодіод не горить на мамі (тобиш діжурки нема як я зараз зрозумів) включать не включається! Думаю почекаю пару часов і потім знову, мож захистт якийсь. ТИША одним словом! На замикання зеленого із чорним тоже ноль!

Нагуглив подібні проблеми, скачав схеми, і віддав БП знайомому мастеру! пролежав він в ньоо тиждень а ось знайшов був він на заміну ШИМ (здається SG6848 казав поставив) всерівно нема запуска, питав чи є діжурка, каже нема, вродь сілові всі цілі каже. що ще йому робить незнає, завтра казав відасть назад, тому що морока невідома, діталі дістать в нас в городі нема де щоб методом заміни всього по шиму =(

Запитання і проблема я думаю зрозуміла. Що робити із цим чудом техніки!???

Потипу викинь і купи новий не пропонувати! Хочу оживити цей!
Morlock 
Шкуродёр
Шкуродёр
Сообщения: 5220
Morlock
 
Сообщение #2 от 28/08/2012 11:00 цитата  

Уважно читаємо шо я написав у темі про ремонт та відновлення цього БЖ.
АЛЕ!!! На цьому форумі, як то кажуть, або на русском, або англійською.
Можу запропонувати видновити роботу вашого БЖ, але треба мені його вислати, якщо ваш "майстер" нічого не може вдіяти.
Зараз точно такий відкрив улыбка Теж не хоче працювати.
ACE_Alex 
Новичок
Сообщения: 11
 
Сообщение #3 от 28/08/2012 11:22 цитата  

Я всю цю тему "БП Chieftec CFT-1000G-DF не держит нагрузку, уход в защиту." уважно прочитав всі 4-ри сторінки, Що Я пропустив недовольство, огорчение

Вибачайте: на англійському не напишу а по поводу Руського то хіба що суржиком О_о (погано володію)

Ум.....вислати ...навіть незнаю......може попробуємо віддалено, тестером і паяльніком я володію не погано- навіть феном користувався колись, не одну електро річ відремонтував, мобільнік і пк і кандерів перепаяв, Прозванювать діталі тільки не шарю.....не приходилося, так все справлялося в мене ;-) щось можливо підскажите, або мож ще хтось щось підскаже, якщо вже ні то тоді подумаю про відправку!

А яка проблема? не ідентична тимчасово?


П.С. Окей переносьте куда нада тему, лиш би бачили майстри і знаючі в цьому люди!
Morlock 
Шкуродёр
Шкуродёр
Сообщения: 5220
Morlock
 
Сообщение #4 от 28/08/2012 11:32 цитата  

Пока оставил без переноса. Так будет заметнее.
Скачиваем даташит на 6848 и тыкаем в ногу питания. Там должно быть напряжение Vdd. Есть вариант, что сама 6848, которую установил мастер - негодная. Я в своё время убил кучу времени и денег (про нервы не буду), пока купил нормальные микросхемы. Если звонятся (накоротко) 1 и 2 ноги - микросхему в мусор.
Сам БП довольно-таки надёжный, но вот дежурка в нём слабое место.
Просмотреть и промерять внимательно всю обвязку самой микросхемы, возможно где-то оборваный смд резистор, а вы его не заметили (тоже было улыбка ).

В том, что я буду ремонтировать - не держит нагрузку. Опять же виновата дежурка.

ДОБАВЛЕНО 28/08/2012 11:35

ACE_Alex писал:
Я всю цю тему "БП Chieftec CFT-1000G-DF не держит нагрузку, уход в защиту." уважно прочитав всі 4-ри сторінки, Що Я пропустив недовольство, огорчение

Надо было читать не эту тему (там много лишнего и отвлечённого), а вот эту: http://monitor.espec.ws/section5/topic196998.html
ACE_Alex 
Новичок
Сообщения: 11
 
Сообщение #5 от 28/08/2012 11:47 цитата  

ОК!

Завтра як заберу БП буду качать даташит і тикать =)))

Щас почитаю і цю тему подмигивание

П.С. відкрив фото продавця, підозріло- замітив на фото свого ПБ що у мене 450v 330мкФ! У вашого CFT-850 яка емкість 330мкФ чи 390мкФ!?
Morlock 
Шкуродёр
Шкуродёр
Сообщения: 5220
Morlock
 
Сообщение #6 от 28/08/2012 11:50 цитата  

2х330мкФ х450V
ACE_Alex 
Новичок
Сообщения: 11
 
Сообщение #7 от 28/08/2012 12:11 цитата  

Ох дякую...ато вже стріманувся що не ті!
Morlock 
Шкуродёр
Шкуродёр
Сообщения: 5220
Morlock
 
Сообщение #8 от 28/08/2012 22:06 цитата  

390 стоят в 1КВт БП. В моём в частности подмигивание В 1,2КВт, таком же БП стоят 2х470мкФ и силовые помощнее.
Кстати ремонтный БП сделал путём ремонта дежурки. Там всё просто - следует заменить 5 деталей.
ACE_Alex 
Новичок
Сообщения: 11
 
Сообщение #9 от 29/08/2012 08:30 цитата  

Зрозуміло. Буду знать подмигивание

5-ть деталей по діжуркі? кругом шима 6848? (R115; R116; R117; R37; R39 - Ці?)

ДОБАВЛЕНО 29/08/2012 09:43

чи R115; R116; R117; R118; R119 ??!
Morlock 
Шкуродёр
Шкуродёр
Сообщения: 5220
Morlock
 
Сообщение #10 от 29/08/2012 08:54 цитата  

Ни то, ни другое. Читаем темы и думаем.
ACE_Alex 
Новичок
Сообщения: 11
 
Сообщение #11 от 29/08/2012 09:03 цитата  

і скільки ці всі діталі разом коштують? і де їх купити?
Morlock 
Шкуродёр
Шкуродёр
Сообщения: 5220
Morlock
 
Сообщение #12 от 29/08/2012 09:04 цитата  

Гривны 3. Везде.
ACE_Alex 
Новичок
Сообщения: 11
 
Сообщение #13 от 29/08/2012 09:08 цитата  

тільки не кажіть що кандьори голливудская улыбка

я ХЗ всі теми прочитав які знайшов в неті, і про діталі які ішла мова це були 6848, (R115; R116; R117; R118; R119), LD7535, і 6800 !!! ну і де хто ще писав ніби помінять ЯКІСЬ всі 8-сім на опор, (я думав що це про ті Rxxx йшла мова) але у вашому одному із постів ви це опровергли що фуфлянський мастер, написав і здриснувся!
Morlock 
Шкуродёр
Шкуродёр
Сообщения: 5220
Morlock
 
Сообщение #14 от 29/08/2012 09:11 цитата  

В дежурке поменять два электролита в первичке, заменить два электролита в стабилизаторе 15в на чемпион, и саму 6848. Всё. Разжёвано же!
Если и дальше будут задаваться детские вопросы - снесу в "Некомпетентные вопросы".
ACE_Alex 
Новичок
Сообщения: 11
 
Сообщение #15 от 29/08/2012 09:13 цитата  

равнодушие дякую
Ну вибачте, дитячі не дитячі.......якби ж я знав, чи знайшов, що потрібно міняти, я б тут не постив тему хммм...

ДОБАВЛЕНО 29/08/2012 10:30

Я ж не кожен день намагаюся відремонтувати CFT-850G-DF - ка!
ладно не будемо тут сорить!

Я сьогодні ввечері заберу бп і попробую провірити Шим, як ви писали , мож він брак! потім якщо що відпишусь.
ACE_Alex 
Новичок
Сообщения: 11
 
Сообщение #16 от 29/08/2012 10:20 цитата  

голливудская улыбка голливудская улыбка голливудская улыбка Дзвонив мастеру! Він сказав що вродь поміняв був опять ШИМ.....електроліти не трогав, вроди каже на PS_ON стартонув улыбка
Сказав собере і потестірує потім звяжиться голливудская улыбка


Пока БП не стоятиме в компі тема рахується не вирішина!
Morlock 
Шкуродёр
Шкуродёр
Сообщения: 5220
Morlock
 
Сообщение #17 от 29/08/2012 10:37 цитата  

Твою ж мать... Я думал тут есть попытки отремонтировать БП, а тут просто вынюхивание что и как. Типа мастер попросил узнать как ремонтировать, а то на хуторе с таким не сталкивались.
Нахер такие темы. В корзину.
ACE_Alex 
Новичок
Сообщения: 11
 
Сообщение #18 от 29/08/2012 11:11 цитата  

Ніяких винюхівать тут не було, як я і писав, мастер сказав мені в понеділок ввечері що віддасть мені його в середу, тобиш сьогодні, тому що не відримонтував. Я йому набрав сьогодні як нам зустрітися щоб забрати БП (в нього інша робота а це як би хоббі), він сказав що він вдома розібраний, каже що запустився, а я що було, він почав про шим щось казать потиму чи поміняв чи колупав опять сьогодні ШИМ вранці і запустився......але тільки запустився куллер, тобто хоть якось живий.......але чи працює не відомо!!!
Тобто в скільки забрати сьогодні і чи в робочому чи ні стані ще передзвоне!

І що знач винюхування? получаеться всі теми де хтось просе допомоги в ремонті сплошне винюхування!
Сообщение Администрации :
Внимание!
ACE_Alex писал:
Я ж не кожен день намагаюся відремонтувати CFT-850G-DF - ка!

Не Вы, а сторонний мастер, который вашими руками пытается узнать что ему делать.


ДОБАВЛЕНО 29/08/2012 12:17

Получається я був налаштований і просто збирав інформацію як емені його самому відримонтувати.........тому що в нас нема мастерских по ремонту як таких........мож якийсь там радіотехнік сидить ще воєнних времен - ремонтує лампові телевізори і радіо!
ACE_Alex 
Новичок
Сообщения: 11
 
Сообщение #19 от 04/09/2012 11:25 цитата  

Прошу видалити тему!
atmicandr 
Мучитель микросхем
Сообщения: 5585
atmicandr
 
Сообщение #20 от 04/09/2012 16:21 цитата  

смех смех смех

Перейти: 
Следующая тема · Предыдущая тема
Показать/скрыть Ваши права в разделе

Интересное от ESpec


Другие темы раздела Некомпетентные вопросы



Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru liveinternet.ru RadioTOP